Yozgat Bozok Üniversitesi Hemşirelik

40

Yozgat Bozok ÜniversitesiHemşirelik programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Yozgat şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Sayısal puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Yozgat Bozok Üniversitesi Hemşirelik programı özel koşul kodları 1 olarak belirlenmiştir. Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 60 olmuştur.

Yozgat Bozok Üniversitesi Hemşirelik bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

Yozgat Üniversiteleri kategorisinde yer alan Yozgat Bozok Üniversitesi , Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Yozgat Bozok Üniversitesi Hemşirelik

Yozgat Bozok Üniversitesi Hemşirelik Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Hemşirelik
BÖLÜM KODU: 102390119
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu
ÜNİVERSİTE: Yozgat Bozok Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Yozgat

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Sayısal
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 60

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
1

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

Yozgat Bozok Üniversitesi Hemşirelik için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.