Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği

9

Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiAğaç İşleri Endüstri Mühendisliği programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Muğla şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Sayısal puan türü ile giriş yapılabilen M.T.O.K. dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği programı özel koşul kodları 4, 156 olarak belirlenmiştir. Teknoloji Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 5 olmuştur.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

Muğla Üniversiteleri kategorisinde yer alan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi , Teknoloji Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği
BÖLÜM KODU: 107690290
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Teknoloji Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Muğla

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Sayısal
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 5

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
4, 156

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.