Kocaeli Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

0

Kocaeli Sağlık Ve Teknoloji ÜniversitesiFizyoterapi ve Rehabilitasyon programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Kocaeli şehrinde bulunan Vakıf üniversitesi statüsünde yer alan Sayısal puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Kocaeli Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon programı özel koşul kodları 21, 64, 114 olarak belirlenmiştir. Sağlık Bilimleri Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 34 olmuştur.

Kocaeli Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

Kocaeli Üniversiteleri kategorisinde yer alan Kocaeli Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi , Sağlık Bilimleri Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. 25% Burslu üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Vakıf üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Kocaeli Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Kocaeli Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
BÖLÜM KODU: 209710067
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Sağlık Bilimleri Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Kocaeli Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Vakıf
ŞEHİR: Kocaeli

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Sayısal
BÖLÜM ÜCRETİ: 25% Burslu

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 34

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
21, 64, 114

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

Kocaeli Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.