Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri

1

Burdur Mehmet Akif Ersoy ÜniversitesiBilişim Sistemleri ve Teknolojileri programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Burdur şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Sayısal puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri programı özel koşul kodları 1 olarak belirlenmiştir. Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 50 olmuştur.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , YENİ , 380000 olurken , taban puanları , YENİ , 260.263 olmuştur. Son taban puanı da 260.263 puandır.

Burdur Üniversiteleri kategorisinde yer alan Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi , Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
BÖLÜM KODU: 107390142
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu
ÜNİVERSİTE: Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Burdur

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Sayısal
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI: YENİ
2020 TABAN BAŞARI SIRASI: 380000
2021 KONTENJANI: 50

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
1

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: 260.263

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.