Azerbaycan Diller Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

32

Azerbaycan Diller ÜniversitesiUluslararası İlişkiler programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Azerbaycan şehrinde bulunan Yurtdışı üniversitesi statüsünde yer alan Eşit Ağırlık puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Azerbaycan Diller Üniversitesi Uluslararası İlişkiler programı özel koşul kodları 278, 282 olarak belirlenmiştir. Uluslararası İlişkiler ve İşletme Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda 5 iken, 2021 yılında bu sayı 3 olmuştur.

Azerbaycan Diller Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , 0 , olurken , taban puanları , 0 , olmuştur. Son taban puanı da puandır.

Azerbaycan Üniversiteleri kategorisinde yer alan Azerbaycan Diller Üniversitesi , Uluslararası İlişkiler ve İşletme Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretli üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Yurtdışı üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Azerbaycan Diller Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

Azerbaycan Diller Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Uluslararası İlişkiler
BÖLÜM KODU: 401310231
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Uluslararası İlişkiler ve İşletme Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Azerbaycan Diller Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Yurtdışı
ŞEHİR: Azerbaycan

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Eşit Ağırlık
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretli

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI: 0
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 3

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
278, 282

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı:

Azerbaycan Diller Üniversitesi Uluslararası İlişkiler için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.