Türk-Alman Üniversitesi Enerji Bilimi ve Teknolojileri

31

Türk-Alman ÜniversitesiEnerji Bilimi ve Teknolojileri programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, İstanbul şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Sayısal puan türü ile giriş yapılabilen Almanca dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Türk-Alman Üniversitesi Enerji Bilimi ve Teknolojileri programı özel koşul kodları 22, 24, 158 olarak belirlenmiştir. Fen Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 30 olmuştur.

Türk-Alman Üniversitesi Enerji Bilimi ve Teknolojileri bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

İstanbul Üniversiteleri kategorisinde yer alan Türk-Alman Üniversitesi , Fen Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Türk-Alman Üniversitesi Enerji Bilimi ve Teknolojileri

Türk-Alman Üniversitesi Enerji Bilimi ve Teknolojileri Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Enerji Bilimi ve Teknolojileri
BÖLÜM KODU: 109610228
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Fen Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Türk-Alman Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: İstanbul

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Sayısal
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 30

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
22, 24, 158

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

Türk-Alman Üniversitesi Enerji Bilimi ve Teknolojileri için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.