Trakya Üniversitesi Bulgarca Mütercim ve Tercümanlık

1

Trakya ÜniversitesiBulgarca Mütercim ve Tercümanlık programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Edirne şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Yabancı Dil puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Trakya Üniversitesi Bulgarca Mütercim ve Tercümanlık programı özel koşul kodları 22, 24 olarak belirlenmiştir. Edebiyat Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 30 olmuştur.

Trakya Üniversitesi Bulgarca Mütercim ve Tercümanlık bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , YENİ , olurken , taban puanları , YENİ , olmuştur. Son taban puanı da puandır.

Edirne Üniversiteleri kategorisinde yer alan Trakya Üniversitesi , Edebiyat Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Trakya Üniversitesi Bulgarca Mütercim ve Tercümanlık

Trakya Üniversitesi Bulgarca Mütercim ve Tercümanlık Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Bulgarca Mütercim ve Tercümanlık
BÖLÜM KODU: 109490282
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Edebiyat Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Trakya Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Edirne

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Yabancı Dil
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI: YENİ
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 30

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
22, 24

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı:

Trakya Üniversitesi Bulgarca Mütercim ve Tercümanlık için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.