Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Finans ve Bankacılık

1

Recep Tayyip Erdoğan ÜniversitesiFinans ve Bankacılık programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Rize şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Eşit Ağırlık puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Finans ve Bankacılık programı özel koşul kodları 1, 4 olarak belirlenmiştir. Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 60 olmuştur.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Finans ve Bankacılık bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , YENİ , olurken , taban puanları , YENİ , olmuştur. Son taban puanı da puandır.

Rize Üniversiteleri kategorisinde yer alan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi , Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Finans ve Bankacılık

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Finans ve Bankacılık Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Finans ve Bankacılık
BÖLÜM KODU: 108790068
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
ÜNİVERSİTE: Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Rize

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Eşit Ağırlık
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI: YENİ
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 60

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
1, 4

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı:

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Finans ve Bankacılık için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.