Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Biyosistem Mühendisliği

1

Niğde Ömer Halisdemir ÜniversitesiBiyosistem Mühendisliği programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Niğde şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Sayısal puan türü ile giriş yapılabilen İngilizce dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Biyosistem Mühendisliği programı özel koşul kodları 4, 22, 23, 24, 145 olarak belirlenmiştir. Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 30 olmuştur.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Biyosistem Mühendisliği bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

Niğde Üniversiteleri kategorisinde yer alan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi , Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Biyosistem Mühendisliği

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Biyosistem Mühendisliği Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Biyosistem Mühendisliği
BÖLÜM KODU: 108190149
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Niğde

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Sayısal
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 30

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
4, 22, 23, 24, 145

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Biyosistem Mühendisliği için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.