Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gümrük İşletme

40

Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiGümrük İşletme programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Muğla şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Eşit Ağırlık puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gümrük İşletme programı özel koşul kodları 1 olarak belirlenmiştir. Seydikemer Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 30 olmuştur.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gümrük İşletme bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

Muğla Üniversiteleri kategorisinde yer alan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi , Seydikemer Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gümrük İşletme

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gümrük İşletme Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Gümrük İşletme
BÖLÜM KODU: 107690289
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Seydikemer Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
ÜNİVERSİTE: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Muğla

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Eşit Ağırlık
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 30

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
1

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gümrük İşletme için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.