Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım

3

Mimar Sinan Güzel Sanatlar ÜniversitesiKültür Varlıklarını Koruma ve Onarım programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, İstanbul şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Eşit Ağırlık puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım programı özel koşul kodları 1 olarak belirlenmiştir. Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Yüksekokulu içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 40 olmuştur.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

İstanbul Üniversiteleri kategorisinde yer alan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi , Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Yüksekokulu fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım
BÖLÜM KODU: 107590295
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Yüksekokulu
ÜNİVERSİTE: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: İstanbul

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Eşit Ağırlık
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 40

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
1

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.