Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı

2

Kütahya Dumlupınar Üniversitesiİngiliz Dili ve Edebiyatı programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Kütahya şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Yabancı Dil puan türü ile giriş yapılabilen İngilizce İÖ dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı programı özel koşul kodları 3, 22, 23, 24, 160 olarak belirlenmiştir. Fen-Edebiyat Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 60 olmuştur.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

Kütahya Üniversiteleri kategorisinde yer alan Kütahya Dumlupınar Üniversitesi , Fen-Edebiyat Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: İngiliz Dili ve Edebiyatı
BÖLÜM KODU: 103290219
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Fen-Edebiyat Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Kütahya

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Yabancı Dil
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 60

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
3, 22, 23, 24, 160

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.