Kırıkkale Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık

10

Kırıkkale Üniversitesiİngilizce Mütercim ve Tercümanlık programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Kırıkkale şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Yabancı Dil puan türü ile giriş yapılabilen KKTC Uyruklu dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Kırıkkale Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık programı özel koşul kodları 5, 22, 24, 159 olarak belirlenmiştir. Fen-Edebiyat Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 3 olmuştur.

Kırıkkale Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

Kırıkkale Üniversiteleri kategorisinde yer alan Kırıkkale Üniversitesi , Fen-Edebiyat Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Kırıkkale Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık

Kırıkkale Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: İngilizce Mütercim ve Tercümanlık
BÖLÜM KODU: 106690208
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Fen-Edebiyat Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Kırıkkale Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Kırıkkale

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Yabancı Dil
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 3

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
5, 22, 24, 159

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

Kırıkkale Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.