Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Doğu Dilleri

40

Kırgızistan-Türkiye Manas ÜniversitesiDoğu Dilleri programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Kırgızistan şehrinde bulunan Yurtdışı üniversitesi statüsünde yer alan Yabancı Dil puan türü ile giriş yapılabilen Rus Dili ve Edebiyatı dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Doğu Dilleri programı özel koşul kodları 251 olarak belirlenmiştir. Edebiyat Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda 6 iken, 2021 yılında bu sayı 5 olmuştur.

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Doğu Dilleri bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , 0 , olurken , taban puanları , 0 , olmuştur. Son taban puanı da puandır.

Kırgızistan Üniversiteleri kategorisinde yer alan Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi , Edebiyat Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Yurtdışı üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Doğu Dilleri

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Doğu Dilleri Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Doğu Dilleri
BÖLÜM KODU: 405210283
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Edebiyat Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Yurtdışı
ŞEHİR: Kırgızistan

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Yabancı Dil
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI: 0
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 5

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
251

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı:

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Doğu Dilleri için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.