Karadeniz Teknik Üniversitesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği

0

Karadeniz Teknik ÜniversitesiBalıkçılık Teknolojisi Mühendisliği programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Trabzon şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Sayısal puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği programı özel koşul kodları 11, 145 olarak belirlenmiştir. Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda 20 iken, 2021 yılında bu sayı 20 olmuştur.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , 0 , olurken , taban puanları , 0 , olmuştur. Son taban puanı da puandır.

Trabzon Üniversiteleri kategorisinde yer alan Karadeniz Teknik Üniversitesi , Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği

Karadeniz Teknik Üniversitesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği
BÖLÜM KODU: 106210477
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Karadeniz Teknik Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Trabzon

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Sayısal
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI: 0
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 20

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
11, 145

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı:

Karadeniz Teknik Üniversitesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.