İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği

15

İhsan Doğramacı Bilkent ÜniversitesiTurizm ve Otel İşletmeciliği programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Ankara şehrinde bulunan Vakıf üniversitesi statüsünde yer alan Eşit Ağırlık puan türü ile giriş yapılabilen İngilizce dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği programı özel koşul kodları 21, 22, 23, 24, 64 olarak belirlenmiştir. Uygulamalı Bilimler Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 31 olmuştur.

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

Ankara Üniversiteleri kategorisinde yer alan İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi , Uygulamalı Bilimler Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. 50% Burslu üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Vakıf üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Turizm ve Otel İşletmeciliği
BÖLÜM KODU: 202190196
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Uygulamalı Bilimler Fakültesi
ÜNİVERSİTE: İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Vakıf
ŞEHİR: Ankara

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Eşit Ağırlık
BÖLÜM ÜCRETİ: 50% Burslu

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 31

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
21, 22, 23, 24, 64

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.