Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

41

Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak ÜniversitesiEndüstri Mühendisliği programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Kazakistan şehrinde bulunan Yurtdışı üniversitesi statüsünde yer alan Sayısal puan türü ile giriş yapılabilen Uzaktan Öğretim dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Endüstri Mühendisliği programı özel koşul kodları 144, 249 olarak belirlenmiştir. Mühendislik Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı 300 BİN olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda 100 iken, 2021 yılında bu sayı 80 olmuştur.

Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , 0 , olurken , taban puanları , 0 , olmuştur. Son taban puanı da puandır.

Kazakistan Üniversiteleri kategorisinde yer alan Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi , Mühendislik Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretli üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Yurtdışı üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Endüstri Mühendisliği
BÖLÜM KODU: 403910149
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Mühendislik Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Yurtdışı
ŞEHİR: Kazakistan

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Sayısal
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretli

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI: 0
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 80

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
144, 249

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı:

Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Endüstri Mühendisliği için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.