Giresun Üniversitesi Gıda Teknolojisi

6

Giresun ÜniversitesiGıda Teknolojisi programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Giresun şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Sayısal puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Giresun Üniversitesi Gıda Teknolojisi programı özel koşul kodları 1, 145 olarak belirlenmiştir. Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 45 olmuştur.

Giresun Üniversitesi Gıda Teknolojisi bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , YENİ , olurken , taban puanları , YENİ , olmuştur. Son taban puanı da puandır.

Giresun Üniversiteleri kategorisinde yer alan Giresun Üniversitesi , Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Giresun Üniversitesi Gıda Teknolojisi

Giresun Üniversitesi Gıda Teknolojisi Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Gıda Teknolojisi
BÖLÜM KODU: 104510259
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
ÜNİVERSİTE: Giresun Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Giresun

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Sayısal
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI: YENİ
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 45

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
1, 145

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı:

Giresun Üniversitesi Gıda Teknolojisi için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.