Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım

14

Fatih Sultan Mehmet Vakıf ÜniversitesiKültür Varlıklarını Koruma ve Onarım programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, İstanbul şehrinde bulunan Vakıf üniversitesi statüsünde yer alan Eşit Ağırlık puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım programı özel koşul kodları 18, 21, 64, 85 olarak belirlenmiştir. Mimarlık ve Tasarım Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 10 olmuştur.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

İstanbul Üniversiteleri kategorisinde yer alan Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi , Mimarlık ve Tasarım Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. 50% Burslu üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Vakıf üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım
BÖLÜM KODU: 201490097
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Vakıf
ŞEHİR: İstanbul

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Eşit Ağırlık
BÖLÜM ÜCRETİ: 50% Burslu

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 10

ÖZEL KOŞUL DURUMU:
18, 21, 64, 85

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.