Afyon Kocatepe Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık

50

Afyon Kocatepe ÜniversitesiBankacılık ve Sigortacılık programı 4 yıllık öğretim süresi bulunan, Afyon şehrinde bulunan Devlet üniversitesi statüsünde yer alan Eşit Ağırlık puan türü ile giriş yapılabilen Sadece Türkçe dilini içeren program olarak öne çıkmaktadır.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık programı özel koşul kodları olarak belirlenmiştir. Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesi içinde yer alan bölüm için 2021 barajı olarak görünmektedir. 2019 kontenjanına baktığımızda iken, 2021 yılında bu sayı 50 olmuştur.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü başarı sıralamaları yıllara göre , , … olurken , taban puanları , , —- olmuştur. Son taban puanı da —- puandır.

Afyon Üniversiteleri kategorisinde yer alan Afyon Kocatepe Üniversitesi , Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesi fakülteleri kategorisinde bulunmaktadır. Ücretsiz üniversiteler sıfınıfına girmekte olup, Devlet üniversiteleri arşivimizi de inceleyebilirsiniz.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık

Afyon Kocatepe Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Detaylı Bilgileri:

BÖLÜM ADI: Bankacılık ve Sigortacılık
BÖLÜM KODU: 100490215
BÖLÜM KAÇ YILLIK: 4 Yıl

Bölüm Fakültesi: Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesi
ÜNİVERSİTE: Afyon Kocatepe Üniversitesi
ÜNİVERSİTE TÜRÜ: Devlet
ŞEHİR: Afyon

BÖLÜM PUAN TÜRÜ: Eşit Ağırlık
BÖLÜM ÜCRETİ: Ücretsiz

2018 TABAN BAŞARI SIRASI:
2019 TABAN BAŞARI SIRASI:
2020 TABAN BAŞARI SIRASI:
2021 KONTENJANI: 50

ÖZEL KOŞUL DURUMU:

2018 Taban Puanı:
2019 Taban Puanı:
2020 Taban Puanı: —-

Afyon Kocatepe Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık için karar verdiyseniz google üzerinden şehir avantajları , kira fiyatları, yurt koşulları araması yapacağınız gibi tüm bu bilgilere universitebilgi.com sitemizin diğer sayfalarında da ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.